Světle hnědo-krémový koberec 80×50 cm s možností praktického praní – Vitaus

Světle hnědo-krémový koberec 80x50 cm s možností praktického praní - Vitaus

Světle hnědo-krémový pratelný koberec 80×50 cm – Vitaus

Přemýšlíte, jak zpříjemnit svůj byt a vytvořit si domácí oázu pohody? Jedním z možných řešení může být právě nový koberec. Pokud preferujete světlejší a neutrální tóny, určitě zaujme světle hnědo-krémový koberec od značky Vitaus. Koberec má rozměr 80×50 cm, díky čemuž se hodí do menších místností, jako jsou chodby nebo koupelny.

Kromě jeho krásného designu má tento koberec ještě jednu výhodu – je prakticky pratelný. Pokud se tedy bojíte nečistot a skvrn, nemusíte se obávat. Koberec snadno očistíte pomocí běžného pracího stroje, a tak si ho můžete udržovat čistým bez stresu z toho, jestli se vám ho podaří nějakým způsobem zničit.

Vlastnosti:

  • Rozměr 80×50 cm
  • Praktické praní v běžném pracím stroji
  • Světle hnědo-krémový design

Není tedy divu, že se tento koberec stává stále více populárním v našich domácnostech. Jeho praktičnost a pohodlnost převáží nad mnohými jinými možnostmi. Už není nutné trávit hodiny v obchodech s bytovým vybavením a hledat ten „správný“ koberec, který by nejenom dobře vypadal, ale hlavně by byl snadno udržovatelný.

Světle hnědo-krémový koberec 80x50 cm s možností praktického praní - Vitaus

Jak na údržbu?

Pokud se chystáte tento koberec zakoupit, jistě vás zajímá i to, jak na jeho údržbu. Před prvním použitím doporučujeme koberec rozbalit a nechat ho „odležet“ na rovné ploše, aby se dostal do své finální podoby. Poté ho můžete bez obav položit na podlahu.

Pokud se na koberec dostane nějaká nečistota či skvrna, postupujte následujícím způsobem:

  1. Zbavte se přebytečné nečistoty pomocí vysavače nebo koštěte suchou utěrkou
  2. Potom nasaďte na prací stroj program na jemné prádlo a dejte koberec dovnitř
  3. Použijte běžné prací prostředky, ale ne pouze tekuté prací prášky, kdyby vám snad nějaký znečištění vydráždilo, přidejte trošku pracího prášku do prádelního sáčku a vložte do pracího stroje
  4. Následně koberec dobře vyždímejte a pověste ho na sušák. Doporučujeme sušit při pokojové teplotě.

Takto postupujte při každé údržbě a váš koberec vás bude dlouhé roky dělat radost.

Pokud jste se rozhodli pro tento šikovný a praktický koberec od Vitaus, určitě nebudete litovat. Nízká cena, dobrá kvalit a skvělý design jsou jen některé z výhod, které vám tento koberec nabízí. Tak neváhejte a klikněte na odkaz, abyste si ho zakoupili.