Stylová černá manšestrová židle ZUIVER RIDGE RIB s lesklým rámem: dokonalý kousek pro moderní interiéry

Jídelní židle ZUIVER RIDGE RIB je dokonalým kouskem pro všechny, kteří hledají kombinaci klasiky a moderního stylu. Tato židle vám dopřeje klasický nostalgický pocit podmíněný sedákem a opěradlem z žebrované tkaniny, tzv. epinglu.

Lesklý chromovaný rám poskytuje elegantní vzhled

Lesklý chromovaný rám této židle je nejen krásný, ale také výborně dodává stabilitu celému kusu. Navíc je na spodní části rámu připevněných čtyři plastové kluzáky chránící vaší podlahu před poškrábáním.

Doporučení k čištění: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Perfektní stabilita celé židle

Zajímavostí této židle je i to, že je vybavena skvěle stabilním podvozkem, takže se nemusíte bát o svou bezpečnost. Navíc je židle lehká a pohodlná.

Tato židle je ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí do svého interiéru vnést kousek moderního, ale zároveň se nechtějí vzdát klasiky.

Jak vypadá židle ZUIVER RIDGE RIB v praxi?

Na webových stránkách www.sidonia.cz si můžete prohlédnout fotografie této židle v reálném prostředí. Tento kus by mohl být skvělým doplňkem do jakéhokoliv prostoru.

Tak co, je tato stylová černá manšestrová židle ZUIVER RIDGE RIB s lesklým rámem tou pravou volbou pro váš interiér?

černá manšestrová židle ZUIVER RIDGE RIB s lesklým rámem

černá manšestrová židle ZUIVER RIDGE RIB s lesklým rámem