Osvežující zážitek s ručníkem Bamboo Premium mentolová od 4Home, 70 x 140 cm

Dopřejte si exkluzivní pohodlí a dejte sbohem bakteriím s extra jemnou osuškou z řady Bamboo Premium. Díky vysokému obsahu bambusových vláken (70 %) je osuška nejen velmi šetrná k pokožce, ale také má přirozené antibakteriální vlastnosti, které zabraňují tvoření plísní a množení bakterií.

Kombinace bambusu a bavlny pro dokonalou jemnost a absorpci vody

Kombinace bambusových vláken a jemné bavlny zajišťuje osušce vysokou savost a dokonalou jemnost, která vás bude hýčkat každý den. Můžete si být jisti, že tato osuška dokonale vstřebá vlhkost a bude neuvěřitelně jemná.

Vhodné pro citlivou dětskou pokožku a alergiky

je vhodný i pro jemnou dětskou pokožku a pro alergiky, jelikož je hypoalergenní a neobsahuje žádné škodlivé látky. Tak si můžete být jisti, že si dáváte nejen dobro pro sebe, ale i pro své nejmenší.

Krásný design do každé koupelny

Navíc díky krásné tyrkysové barvě a stylové borduře skvěle doladíte svou koupelnu a užijete si každodenní radost z dokonalého osušení a spokojenosti. Proto si tuto osušku nenechte ujít a vychutnejte si vysokou kvalitu z prémiové řady Bamboo Premium.

Osvežující zážitek s ručníkem Bamboo Premium mentolová od 4Home, 70 x 140 cm

Toto je ručník na který jsem se osobně těšila velmi dlouho. Sleduji už nějakou dobu v e-shopu 4Home a až teď jsem si tento luxusní ručník zakoupila a nemůžu si představit jeden den bez něj. Na dotek je neskutečně jemný a měkký a díky naturalistickému barevnému provedení a hezkému designu vypadá skvěle v koupelně. Ručník má praktickou velikost 70×140 cm, což je pro mě ideální na utření těla po sprchování

Pokud tedy hledáte ručník, který udělá z každé koupelny ráj na zemi, 4Home Bamboo Premium mentolová osuška je tím pravým kandidátem na vaší šikovnou koupi!

Udělejte si radost a klikněte sem pro více informací a nákup osušky.