Nový designový klenot – Opviq Závěsný lustr Berceste XVIII černý

Toto závěsné stropní svítidlo se osvědčí v každém moderním minimalistickém interiéru. Svítidlo upoutá vaši pozornost především, díky jeho stylovému provedení. Právě tento unikátní model nebude jen praktický a funkční, ale bude i originálním dekorativním prvkem vaší domácnosti.

Kvalitní kovový lustr Berceste se pyšní průměrem 32 cm s celkovou výškou 78 cm a paticí E27. Vhodný pro žárovku s maximálním příkonem 40 W.

Stylové provedení

Opviq Závěsný lustr Berceste XVIII je skvělou volbou pro každého, kdo si chce osvětlit svůj interiér kvalitním, ale zároveň krásným svítidlem. Lustr je navržen v černé barvě, která se hodí prakticky ke všem typům nábytku i stěn. Jeho jednoduchý, ale zároveň elegantní tvar ho činí oblíbeným prvkem mnoha moderních interiérů.

Opviq Závěsný lustr Berceste XVIII černý

Funkčnost a kvalita

Není jen otázkou vzhledu, ale také kvality a funkčnosti. Spojení pěkného se užitečným je u tohoto závěsného svítidla velmi zdárně splněno. Materiálové složení zajišťuje, že lustr bude sloužit velmi dlouho a vám bude poskytovat kvalitní světlo na vašem stole, nad kuchyňskou linkou, nad jídelním stolem nebo jen tak v obývacím pokoji.

Opviq Závěsný lustr Berceste XVIII je vyroben z kovu, což zaručuje kvalitu a odolnost. Jeho instalace je velmi jednoduchá a lustr lze snadno uchytit kamkoliv v interiéru.

Vyber si ten pravý

Hledáte světlo, které dokáže oživit váš interiér a dodat mu něco navíc? Tak neváhejte a vyberte si Opviq Závěsný lustr Berceste XVIII černý. Svůj domov tímto závěsným svítidlem skutečně obohatíte o neobyčejný prvek a budete na něj moci být hrdí.