Nová šatní skříň LITOLARIS 250 v bílém matu – bez zrcadla

Sháníte novou šatní skříň, která vám nejen skvěle vypadá, ale také nabízí dostatek úložného prostoru? Pokud je to váš případ, máme tu pro vás skvělou novinku. Na trhu se objevila úžasná šatní skříň LITOLARIS 250, která vyniká svým moderním designem a praktickým provedením.

Šatní skříň s posuvnými dveřmi

Jednou z nejvýraznějších vlastností této nové šatní skříně jsou její posuvné dveře. Ty jsou velmi praktické, protože vám ušetří potřebné místo, které by jinak zabírala klasická otevírací dveře. Díky tomu se tato skříň hodí i pro menší byty, kde každý centimetr prostoru hraje důležitou roli.

Šatní skříň LITOLARIS 250 nabízí i další výhodu. Ozdobné lišty, které jsou na dveřích skříně, není nutné na dveře instalovat. Můžete tak mít hladké dveře bez lišt, což vytváří velmi elegantní vzhled skříně.

Jak již bylo zmíněno, šatní skříň LITOLARIS 250 vyniká svými praktickými vlastnostmi. Pokud jde o úložný prostor, tato skříň ho nabízí opravdu hodně. Má například šest polic, což je více než dost na většinu oblečení. Dále jsou zde k dispozici čtyři šuplíky, které vám pomohou udržovat pořádek a uspořádat menší kousky oblečení, jako jsou ponožky, spodní prádlo a podobně.

Šatní skříň LITOLARIS 250 má rozměry 250 x 205 x 56 cm a je vyrobena z kvalitního lamina. Skvělá zpráva pro všechny příznivce minimalistického stylu je, že je dostupná v bílém matu.

Abychom nezapomněli, tato nová šatní skříň je dodávána v demontu. To znamená, že ji budete muset sami sestavit. Ale nemusíte se bát, návod k montáži je velmi přehledný a snadno pochopitelný, takže nebudete mít žádné problémy s tím, abyste ji postavili sami.

LITOLARIS 250

Na závěr bychom chtěli zmínit další výhodu šatní skříně LITOLARIS 250. A tou je fakt, že ji můžete koupit za velmi příznivou cenu. Pokud si ji objednáte na e-shopu velkynabytek.cz, budete mít skvělou šatní skříň za velmi dobrou cenu. Tak neváhejte a pořiďte si ji co nejdříve!