Nová šatní skříň HARAZIA 280 – stylový design v černém matu a dubu artisan s elegantním zrcadlem


Nová šatní skříň HARAZIA 280 – stylový design

Černý mat a dub artisan s elegantním zrcadlem

Nová šatní skříň HARAZIA 280 je špičkou v oblasti moderního interiérového nábytku. Její kombinovaný design zahrnuje elegantní zrcadlo, černý mat a dub artisan, což ji učinilo celosvětově oblíbenou. Kromě toho má šatní skříň HARAZIA 280 posuvné dveře, což umožňuje snadný přístup k vašemu oblečení.

Rozměry skříně jsou 280 x 205 x 56 cm, což je dostatečné pro vaše různé potřeby. K dispozici je také 6 polic a 2 šatní tyče pro vaše oblečení a 4 šuplíky pro drobné věci. Skříň je vyrobena z **lamina**, která je známá svou tragickou odolností.

Odkaz na produkt na adrese https://www.crosta.cz/produkt/satni-skrin-harazia-280-se-zrcadlem-cerny-mat-dub-artisan umožní okamžitý přístup k foto galerii a možnosti zakoupení této fantastické skříně.

Šatní skříň v černém matu a dubu artisan

Díky svému stylish designu do přesného detailu, který zahrnuje černý mat a dub artisan, se nová šatní skříň **HARAZIA 280** setkala s obecnou oblibou na celém světě. Skříň slouží nejen jako prvek uspořádání vašeho obývacího pokoje, ale také jako kus dekorace.

Šatní skříň HARAZIA 280 má elegantní zrcadlo, které pomáhá světlit váš domov a zároveň vám umožňuje vidět svůj oděv z jakékoli strany. Můžete si vybrat, jak budete dál vyladit své vybavení, vše se vyjímá naprosto perfektně.

Výhody šatní skříně HARAZIA 280

Kromě svého ohromujícího vzhledu má nová šatní skříň **HARAZIA 280** řadu dalších výhod. Nejběžnější z nich jsou:

– Posuvné dveře umožňují snadný přístup k vašemu oblečení.

– 6 polic a 2 šatní tyče poskytují dostatek prostoru pro vaše oblečení.

– 4 šuplíky pro ukládání drobných věcí. Nemusíte se obávat, kde uchovat své šperky a kosmetiku.

– Kombinace černého matu s dubem artisan vytváří dokonalou harmonii. Šatní skříň je pro vás i vaše návštěvy příjemným zážitkem.

– Laminované povrchy a kvalitní zpracování zajistí dlouhodobou odolnost i po náročném využití.

Šatní skříň HARAZIA 280 je **dodávána v demontu**. Její montáž není složitá, ale je nutné ji provádět s některou z kvalitních montážních služeb. Pokud však budete postupovat podle přiloženého návodu, bude úspěch jistý.

Závěr

Nová šatní skříň HARAZIA 280 není jen místem pro vaše oblečení, ale také kus dekorace, který přinsese do každé místnosti štýlový náboj. Je dodávána v demontu a doba montáže je podle složitosti za pár hodin. Pokud hledáte perfektní kombinaci stylu a funkcionality, šatní skříň HARAZIA 280 vás určitě nezklame.