Moderní komoda Nevil 09 – dokonalý kousek pro stylizovaný interiér

Pokud hledáte dokonalý nábytek pro váš domov, tak neváhejte a sáhněte po moderní komodě Nevil 09. Tento kousek nábytku je dokonale navržený tak, aby splnil požadavky na moderní design a funkčnost.

Bytový systém Nevil

Komoda Nevil 09 je součástí bytového systému Nevil, který nabízí širokou škálu nábytku pro váš byt. Systém je navržený tak, aby se vám dalo co nejvíce snadno kombinovat jednotlivé kousky nábytku, a tím si mohli vytvořit přesně ten interiér, který si přejete.

Dodáváno v dekoru dub artisan

Komoda Nevil 09 je vyrobena z kvalitních laminovaných desek a dodávána je v dekoru dub artisan. Tento dekor svým vzhledem dokonale zapadá do interiéru, který se snaží být moderní a stylový.

Nosnost zásuvky 5 kg

Jedna zásuvka komody má nosnost 5 kg. To znamená, že do zásuvky můžete klidně uložit i těžší předměty, aniž byste se báli, že by komoda nevydržela.

ABS hrany

Komoda je vybavena kvalitními ABS hranami. Tento materiál zajišťuje, že hrany jsou odolné proti nárazům a dlouhodobému opotřebení.

Zásuvka s plným výsuvem

Zásuvka komody je vybavena plným výsuvem. To znamená, že zásuvka se dá vysunout úplně ven, což usnadní a zrychlí práci s nářadím.

Rozměry: (šířka x výška x hloubka) 92x83x40 cm

Komoda má rozměry 92x83x40 cm, což je dostatečně prostorné místo na uložení vašich věcí, ale zároveň komoda není příliš velká na to, aby vám zabrala příliš mnoho prostoru v místnosti.

Odkaz na komodu Nevil 09:
https://www.maliboo.cz/produkt/komoda-nevil-09-dub-artisan

Zkrátka, komoda Nevil 09 je dokonalým kouskem pro každého, kdo si chce vytvořit moderní a stylový interiér. Je vybavena kvalitními materiály, disponuje dostatečným úložným prostorem a zároveň se dokonale hodí ke každému domu nebo bytu.

Komoda Nevil 09

Detail komody Nevil 09

Pořiďte si tuto dokonalou komodu pro váš domov a užijte si dokonalý interiér!