Moderní černé stropní svítidlo Wire I od Opviq


Pokud hledáte dokonalou kombinaci moderního stylu a praktického osvětlení, tak by vaší volbou mohl být stropní svítidlo Wire I od Opviq. Toto svítidlo je vyrobeno z kvalitního kovu a je zpracováno do posledního detailu. Právě díky svému modernímu stylu bude perfektně pasovat do moderních a minimalistických interiérů.

Specifikace produktu:

Stropní svítidlo Wire I od Opviq je vyrobeno z kovu a je určeno pro použití s žárovkami typu E 27 s maximálním výkonem 40 W.

Rozměry:

  • Průměr stínidla: 30 cm
  • Výška stínidla: 36 cm
  • Velikost základní desky: 40x40x40 cm
  • Délka kabelu: 90 cm
  • Celková výška: 46-126 cm (nastavitelná výška)
  • Šířka: 60 cm

Toto moderní stropní svítidlo je velmi univerzální, jelikož se hodí do mnoha různých prostor a interiérů. Díky černé barvě se snadno sladí s ostatními dekorativními prvky v místnosti a bude skvěle vypadat nad jídelním stolem, v obývacím pokoji nebo dokonce v ložnici.

Kvalitní materiály, ze kterých je toto svítidlo vyrobeno, zaručují, že bude sloužit mnoho let a vytvoří dokonalou atmosféru v daném prostoru. Pro ty, kteří dbají na vzhled svého bydlení, je stropní svítidlo Wire I od Opviq skvělou volbou.

Pokud vás tedy zaujalo toto moderní stropní svítidlo, neváhejte si ho objednat ještě dnes! Na stránkách Codina.cz, kde najdete široký výběr dekorativních a praktických svítidel, je podrobnější popis produktu a také možnost zakoupení.

Objednat stropní svítidlo Wire I od Opviq

Moderní stropní svítidlo

Na fotografii můžete vidět, jak moderní stropní svítidlo Wire I od Opviq skvěle vypadá v minimalisticky zařízeném prostoru. Jeho elegantní a přitom jednoduchý design dodává místnosti nádech industriálního stylu a hlavně poskytuje dostatek světla na čtení, práci, nebo prostě jen k relaxaci.