Kusový koberec Pisa 4701 Cream-80×150 – výjimečná kvalita a elegantní vzhled

Moderní koberce PISA od značky Ayyildiz ve světlých a neutrálních barvách patří mezi boho a skandinávské koberce. Vyrábí se z polypropylenu heatset a jistě Vás zaujmou 3D geometrickými vzory. Ty vznikají kombinací středně vysokých smyček (10 mm) a vyššího střiženého vlasu (20 mm). Rubová strana je tvořena jutou a jsou obšité po celém obvodu. Další výhodou je antistatická úprava, díky které koberce při tření nevodí statickou elektřinu.

Proč právě kusový koberec Pisa 4701?

Kusový koberec Pisa 4701 je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a zároveň elegantní koberec. Svými geometrickými vzory a subtilními barvami se bude dobře hodit do moderního interiéru. Navíc, kusový koberec je velmi praktický, protože se dá snadno přenášet a umístit třeba do místnosti, kterou obvykle nekryjí koberce, jako například do koupelny.

Kde Pisa 4701 zakoupit?

Nyní můžete kusový koberec Pisa 4701 zakoupit exkluzivně na brega.cz. Tento koberec je dostupný ve velikosti 80×150 cm a na každý kus koberec si můžete nárokovat 24 měsíců záruky. Navíc, na této stránce najdete i další moderní koberce od značky Ayyildiz a k tomu i celou řadu dalších doplňků do vašeho bydlení.

Kusový koberec Pisa 4701

Kusový koberec Pisa 4701 je vyroben z nejkvalitnějšího polypropylenu heatset a to zaručuje, že bude skvěle odolávat každodennímu používání. Jeho 3D vzory a elegantní design však neznamenají, že by se jednalo o kus pouze na výstavu. Právě naopak, Pisa 4701 je praktický a snadno udržovatelný kusový koberec, který skvěle poslouží i v běžném domácím použití.

Navíc, jeho antistatická úprava zaručí, že se nebude při tření vydávat statická elektřina, což je příjemné a bezpečné zároveň.

Kusový koberec Pisa 4701 v obývacím pokoji

Kusový koberec Pisa 4701 se bude skvěle hodit do moderního bytu, ale můžete ho kombinovat i s klasickým nábytkem. Jistě dokáže zlepšit atmosféru v každém prostředí. Přijďte si pro svůj kus na brega.cz a užívejte si komfortu tohoto vynikajícího kusového koberce!