Koňakově hnědá kožená pohovka EMKO Naïve o délce 214 cm

Kožená pohovka EMKO Naïve v sobě spojuje nadčasovou eleganci a luxusní pohodlí. Litevská značka EMKO přináší pohovky, které hned na první pohled ohromí svým organickým tvarem. Nabídnou toho ale mnohem víc. Vysoké pohodlí spolu s velkou odolností proti oděru ještě dodávají celému produktu na kvalitě.

Organický tvar pohovky

Kožená pohovka EMKO Naïve disponuje velmi neobvyklým designem. Pokud hledáte pohovku, která se odlišuje od všech ostatních, je tento model přesně tím, co potřebujete. Její linie, tvary a velikosti jsou neobvyklé, a vytvářejí tak nejen úžasný vzhled, ale také dokonalé pohodlí.

pohovka EMKO Naive ve výstavním salonu

Vysoká kvalita materiálů

Kožená pohovka EMKO Naïve je vyrobena z kvalitních materiálů. Kožený potah této pohovky je vyroben z pravé kůže v koňakově hnědé barvě. Designově se velmi hodí do interiéru moderního bydlení, ale i do klasického stylu. Díky vysoké odolnosti proti oděru a přetížení zvládne tato pohovka vydržet velké zátěže a dlouhodobé používání.

detail mrku v koženém potahu

O rozměrech pohovky

Kožená pohovka EMKO Naïve měří 214 cm na délku. To znamená, že se na ni v pohodě pohodlné usadí až tři dospělé osoby. Nejenže je elegantní, ale také velmi praktická. Pokud se tedy rozhodnete pro tento model pohovky, jistě nebudete litovat.

pohovka EMKO Naive v interiéru

Tuto krásnou koženou pohovku EMKO Naïve si můžete zakoupit na stránkách internetového obchodu Nábytek Levněji. Hledáte luxusní pohovku pro svůj obývací pokoj? Nemusíte hledat dál. Tento model je tím nejlepším řešení jak po designové, tak i praktické stránce!