Jedinečný obraz s neonem James Dean od KARE Design na plátně 160x80cm


O obrazu

KARE DESIGN Obraz na plátně s neonem James Dean 160x80cm: Ručně malovaný neonový obraz 160x80cm idol James zobrazuje Jamese Deana, slavného amerického herce. Obraz není jen obyčejnou podobiznou, ale někde skrze jeho kůži prosvítají noviny a obrys jeho obličeje neonově svítí díky napájení skrze kabel.

Obraz s neonem James Dean

Tento netradiční obraz je výborným designovým doplňkem, po setmění bude v místnosti nepřehlédnutelným zdrojem příjemného světla. Obraz je malován na přírodním jedlovém dřevě a s použitím akrylových barev na plátně.

KARE Design

KARE Design je německá nábytkářská firma, která se zaměřuje na originální nábytek, osvětlení a doplňky pro bydlení. Jejich produkty jsou designové, kreativní, barvité a originální.

Tento obraz s neonovým podsvícením je typickým zástupcem jejich designu. Je nejen esteticky působivý, ale také funkční a praktický.

Závěr

Pokud hledáte originální a netradiční designový doplněk pro svůj interiér, tento obraz s neonovým podsvícením od KARE Design je skvělou volbou. Navíc, teď si můžete objednat tento jedinečný obraz na Isolund.cz až se slevou 30%!