Dřezová baterie RAV SLEZÁK Vltava s otočným ramínkem chrom VTE404.0 – recenze a technické informace


Dřezová baterie RAV SLEZÁK Vltava s otočným ramínkem chrom VTE404.0

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Vltava s otočným ramínkem chrom VTE404.0 je moderní a elegantní páková stojánková dřezová baterie v chromovém provedení. Tato baterie je vyrobena s nejvyšší kvalitou a precizností, která splňuje veškeré požadavky na moderní kuchyňskou techniku. V tomto článku se podrobně podíváme na technické specifikace a vlastnosti této baterie.

Technické informace

Kapacita vody: 2,2 litru/minutu

Montážní otvor: ø 35 mm

Provedení: chrom

Typ baterie: jednootáčková

Typ ustavení perličky: Keraflex

Typ hlavice: keramická

Rozměry: 295 x 200 mm

Design a funkce

Baterie je vyrobená v lesklém provedení, díky čemuž vypadá velmi elegantně a moderně. Díky otočnému ramínku lze snadno využít baterii i při velkých hrncích a nádobách. Tento otočný ramínek je velmi praktický a umožňuje snadné ovládání vody a přesné nastavení teploty podle potřeby.

Tato baterie vyniká také svým ovládáním. Pákový systém je vyrobený z kvalitních materiálů, což zaručuje snadné a hladké ovládání baterie. Baterie také obsahuje moderní keramickou hlavici, díky které je její ovládání velmi snadné.

Výhody baterie RAV SLEZÁK Vltava s otočným ramínkem chrom VTE404.0

Pokud hledáte moderní a praktickou dřezovou baterii, která splní veškeré vaše požadavky, pak je baterie RAV SLEZÁK Vltava s otočným ramínkem chrom VTE404.0 to pravé řešení pro vás. Tato baterie má několik výhod oproti jiným bateriím na trhu, mezi které patří:

  • Díky otočnému ramínku lze snadno ovládat vodu i při velkých nádobách
  • Pákový systém zaručuje snadné ovládání baterie
  • Kvalitní provedení zaručuje dlouhodobou životnost
  • Elegantní design a lesklé provedení

Pokud vás zaujala tato baterie, navštivte prosím odkaz https://www.nabytekhned.cz/produkt/drezova-baterie-rav-slezak-vltava-s-otocnym-raminkem-chrom-vte404-0 a objednejte si ji ještě dnes.