BIZZOTTO Dřevěná komoda KANT s třemi šuplíky 0746520 – elegance a praktičnost v jednom kusu nábytku


Elegance a praktičnost v jednom kusu nábytku – dřevěná komoda KANT od BIZZOTTO

BIZZOTTO Dřevěná komoda KANT s třemi šuplíky 0746520 je poctivým kouskem nábytku. Tento výrobek italského výrobce stylového nábytku BIZZOTTO se skládá z sheeshamského dřeva, což je exotická dřevina původem z Indie, překližky a kovových úchytů. Dřevěná komoda zaujme nejen svým minimalistickým provedením, ale i obložením sheeshamového dřeva ve tvaru polovičních úhelníků, což z ní dělá naprosto unikátní produkt.

Design a praktičnost

Praktičnost komody spočívá v podobě tří zásuvek s decentními kovovými úchyty. V moderním i klasickém interiéru se tento kousek neztratí a lze ho využít jako komodu do své ložnice či pokoje. Rovněž jako stylový příborník do kuchyně, jídelny nebo obývacího pokoje. Nejlépe vynikne v kombinaci se světlým nebo tmavým interiérem. Pokud toužíte po dokonalém a moderním interiéru, vyzkoušejte i další produkty z řady KANT – doplní interiér s týmž minimalismem i v designu.

Sladění a recenze

Elegance designu BIZZOTTO Dřevěné komody KANT s třemi šuplíky 0746520 se skvěle hodí k všem stylům interiérů. Velmi moderní vzhled s jedinečným povrchem v polovině úhelníků. Mohu Vám ji doporučit, pokud máte zájem o moderní a minimalistický design.

Recenze na tento krásný kousek nábytku jsou kladné a jsou doplňovány i obrazovými materiály. Pro praktické využití a pohodlné ukládání věcí do tří ukládacích prostorů je tento výrobek nesmírně kvalitní a ideální pro každého, kdo má rád jednoduché, ale stylové řešení pro svůj domov.

Technické specifikace a péče

BIZZOTTO Dřevěná komoda KANT s třemi šuplíky 0746520 je vyrobena z kvalitního dřeva sheesham barvy hnědé. Kostra a vnitřek šuplíků jsou z překližky. Rozměry komody jsou 77×87,5×40 cm (vxdxh). Montáž je jednoduchá a musíte dodělat pouze nohy podobně jako u běžné komody.

Vzhledem k lakovaným povrchům by měla být komoda pravidelně pečována balzámem na lakované povrchy. V případě nečistot odstraňte vlhkým hadříkem.

Nenechte si ujít tuto vynikající nabídku na nábytek, zde si můžete koupit dřevěnou komodu KANT.