Bílá plastová jídelní židle SNOW 300 od Pedrali


Moderní a pohodlné sezení

Židle Snow 300 od Pedrali je charakteristická pro svůj hravý design, který splňuje veškeré požadavky na moderní a pohodlné sezení. Konstrukce je dostatečně pevná při zachování relativní lehkosti.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Výrobce myslí na všechny potřeby uživatele a židle je proto přizpůsobena jak pro interiérové, tak i venkovní použití. Hodí se do všech interiérů, stejně tak do venkovního prostředí – zahrady, terasy apod.

Možnost stohování pro úsporu prostoru

Příjemným bonusem je možnost židle stohovat, a to až do celkového počtu 8 kusů. Židle má taky na sedáku otvor, který slouží pro odvod vody a můžeme ho použít i pro pohodlnější manipulaci.

Designově výrazná a snadno čistitelná

Bílá plastová jídelní židle SNOW 300 patří díky svému designu k výrazným kouskům do interiéru. Její moderní vzhled a snadná údržba ji činí ideální volbou pro všechny, kdo hledají praktický a elegantní nábytek do kuchyně nebo jídelny.

Pokud hledáte moderní a pohodlné sezení, které se snadno čistí a je vhodné i do venkovního prostředí, potom je bílá plastová jídelní židle SNOW 300 od Pedrali tou správnou volbou.

Bílá plastová jídelní židle SNOW 300 od Pedrali

Neváhejte a pořiďte si tuto skvělou a designově výraznou jídelní židli SNOW 300 od Pedrali z našeho e-shopu na odkazu www.skvelynabytek.cz!