Bílá látková barová židle LABEL51 Jep – stylově elegantní volba pro váš domov

Barová židle Jep v sobě kloubí design a eleganci. Štíhlá podnož s opěrkou na nohy se vkusně doplněna čalouněným sedákem z na dotek i na pohled příjemné plyšové látky. U kuchyňského ostrůvku i barového stolku bude Jep perfektně zdobit a ozvláštňovat celý interiér.

Dostupná je také v černé barvě a v sérii Jep najdete také nižší verzi v podobě klasické jídelní židle. Tato stylová designovka bude lahodit nejen vašemu oku – zamilujete si i její hebký plyšový povrch.

Minimální objednatelné množství jsou dva kusy.

Barová židle LABEL51 Jep je jedinečný kus nábytku, který dokonale zapadne do vašeho moderního interiéru. Jeho realistický design s podnoží v kombinaci s hebkou látkou umocní vždy domácí pohodlí. Díky ní budete maximálně spokojeni s úroveň pohodlí a zároveň už při pohledu na ni pocítíte, že jde o jedinečný kousek, který se vám bude líbit až do konce vašeho života.

My vám nabízíme bílou variantu barové židle Jep, která působí velmi příjemně a klidně. Barva bílá totiž působí na lidi velice uklidňujícím dojmem, což vám myslím každý rád potvrdí. S touhle zvolenou barvou si rozhodně nic nezkazíte a celkově oblast sedáku bude nádherně harmonizovat s vaším interiérem

Produkt pochází z nabídky výrobců nábytku z Holandska a je značkovým artiklem, který dostal ocenění za nejlepší designovou barovou židli. Proto se nebojte investovat do něčeho, co opravdu stojí za to!

Bílá látková barová židle LABEL51 Jep

Nábytek značky LABEL51 je zvláštní tím, že v sobě spojuje klasiku s moderními prvky, díky čemuž jej můžeme zařadit mezi nenahraditelné kusy do našich domovů. Zkuste pro svůj domov ty nejlepší produkty, které dokážeme nabídnout a užijte si svůj naprosto dokonalý prostor. Svůj domov si zajistěte výběrem toho nejlepšího, co na trhu najdete a koupíte za skvělou cenu.

Pokud jste zatím váhali a nevěděli jste co s vaším interiérem, tak myslím, že vás bílá látková barová židle LABEL51 Jep rozhodně nezklame. Všechny naše produkty jsou špičkové kvality a přitom cenově dostupné pro každého, kdo si chce pořídit luxusní kousek do svého interiéru. Sáhněte po kvalitě a užijte si opravdovou lásku k designu!

Nenechte si ujít šanci na dokonalost vašeho interiéru a úžasnou bílou látkovou barovou židli label51 Jep si objednejte ještě dnes!

https://www.isolund.cz/produkt/bila-latkova-barova-zidle-label51-jep-65-cm