ASIR Lustr TELTRIO – 11190 černá: skvělá volba pro váš interiér!

Lustr je osvětlovací těleso, a slouží k osvětlení a dekoraci interiéru obytných nebo společenských prostor, také v exteriéru nebo nad vchodem paláce. Nejčastěji se zavěšuje na strop nebo na klenbu místnosti.

ASIR Lustr TELTRIO - 11190 černá

Kovové tělo

ASIR Lustr TELTRIO – 11190 černá má kovové tělo, což mu dává pevnost a stabilitu. Rozměry lustru jsou 91 x 25 x 49-129 cm, takže není příliš velký ani malý. Hodí se tak do většiny prostor. Délka kabelu je 90 cm a výška základové desky je 3 cm.

Kovová stínidla

V lustru se nacházejí tři kovová stínidla. Průměr prvního stínidla je 20 cm a výška 27 cm. Průměr druhého stínidla je 25 cm a výška 20 cm. Průměr třetího stínidla je 22 cm a výška 33 cm. Tyto stínidla nejenže minimalizují náklonnost a rovnoměrně rozptylují světlo, ale také přidávají eleganci a vkusný design lustru.

Kovová základní deska

Základní deska lustru je rovněž vyrobená z kovu. Je umístěna na stropě a pevně drží lustr na místě. Lustr má ochranu IP20, takže je chráněn před vniknutím nebo nechtěným kontakt s cizími tělesy a kapalinami.

Zakoupit tento krásný lustr můžete na velkynabytek.cz. Zapamatujte si, že lustr není součástí dodávky a musíte si zakoupit tři žárovky s patricí E27 a maximálním výkonem 40 W.