ASIR Jídelní set COSTA v barvě borovice atlantic, bílé a šedé

Praktický a prostorný jídelní set COSTA je ideální pro každou rodinu, která se ráda schází u společného stolu. Díky kvalitnímu čalounění a pohodlným sedákům na lavici i židlích je zajištěn pohodlný posez pro delší sezení. Set se skvěle hodí do kuchyně nebo jídelny a dodává interiéru moderní nádech.

Prostor a pohodlí

Tento jídelní set se skládá z prostorného jídelního stolu, lavice a čtyř židlí. Sedadla jsou dostatečně velká, aby poskytovala dostatek prostoru pro pohodlné sezení. Provedení v bílo-šedé barvě s dekorativními detaily v barvě borovice atlantic, tvoří harmonický celek, který inovuje a proměňuje každou místnost.

Jídelní stůl je vyroben z melaminem potažené dřevotřísky o tloušťce 18 mm, což zajišťuje dostatečnou stabilitu i pro náročné používání. Stůl tedy může sloužit nejen jako jídelní stůl, ale také jako pracovní stůl nebo pro různé společenské aktivity. Naše dřevěné nohy jsou vyrobeny z habrového dřeva, což zajišťuje pevnost a dlouhou životnost celého setu.

Čalounění a detaily

Hezkým elegantním detailem jídelního setu je prošívání na židlích i lavici. Tyto detaily dodávají setu jemný vzhled a evokují pocit útulnosti, který vytváří moderní interiér. Sedadla židlí a lavice jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, což zajišťuje pohodlí a dlouhou životnost. Sedadlům dodává na pohodlí také potah s kvalitním čalouněním, které chrání proti opotřebení a znečištění.

ASIR Jídelní set COSTA je skvělá volba pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní, praktický a pohodlný jídelní set, který dokáže poskytnout dostatek místa i pro větší počet lidí.

Pokud vás zaujal tento jídelní set, navštivte naše stránky www.crosta.cz, kde ho můžete ihned objednat.

ASIR Jídelní set COSTA
ASIR Jídelní set COSTA